Uncategorized

Vtipná potlač na spodnom prádle vás zaručene pobaví

202

Pre naše každodenné pohodlie je nosenie spodnej bielizne neodmysliteľnou súčasťou. Spodné prádlo vám môže dodať sebavedomie a komfort, no zároveň vás môže v mnohých prípadoch aj pobaviť. Kreatívnym a vtipným spodným prádlom môžete aj niekomu niečo naznačiť alebo povedať. Okrem toho môžete spraviť radosť aj sami sebe alebo svojej priateľke. 

Komfort a kreativita

Ako už bolo spomínané na začiatku, tak spodné prádlo musí byť v prvom rade naozaj pohodlné. Pri zlých veľkostiach, materiáloch, strihoch, nemá jeho kúpa a nosenie žiadny význam. Ak zvládnete výber druhu spodného prádla, tak môžete prejsť na výber strihu k vašej postave. Pri zvládnutí týchto dvoch kritérií výberu sa môžete zamerať na dizajn a motívy. Na väčšinu ľudí zapôsobia skôr nejaké kreatívne a farebné motívy. Čo tak zelené trenky s animovaným avokádom alebo s logom nejakého hrdinu? Muž sa bude cítiť ako ozajstný hrdina. Veľa mužov ani nemá problém s niečim podobným a milým, ako sú trenky s avokádom, pivom alebo nejakým zvieratkom. Spodné prádlo nemusí vždy len podčiarkovať ich mužnosť. 

Vtipné nápady s myšlienkou 

Ak má váš priateľ rád napríklad Harryho Pottera, tak prečo mu nekúpiť vtipné spodné prádlo so zaklínadlami z čarodejníckej série? Takýto originálny nápad ho určite poteší a aj parádne prekvapí. Potešiť ho určite dokážu aj trenírky s pivom alebo iným nápojom. No najväčšiu popularitu na spodnom prádle zažijú asi hrdinovia z komiksov, keďže ich ne naozaj veľa a budete tak môcť vybrať niečo skutočne originálne. Spodné prádlo s komiksovými hrdinami nám otvára veľa možností výberu, pretože môžete zvoliť spodné prádlo s logom, hlavným hrdinom alebo so známymi hláškami a pokrikmi. 

Niečo pre zamilované páry

Ak chcete milo potešiť svoju priateľku, tak môžete pokojne zabudnúť na kvety alebo čokoládu. Spodné prádlo pre páry ponúka veľa kreatívnych motívov, ktoré je možné hravo zladiť. Navyše vaša priateľka určite ocení vtipné spodné prádlo, ktoré budete mať obaja rovnaké. Tým, že jej ukážete to, že sa nehanbíte s ňou zdieľať niečo rovnaké na spodnom prádle, tak si získate jej priazeň.

Rate this post