Stavebníctvo a architektúra

Stavebniny Michalovce

916

Dlhoročným zákazníkom sa môžu stavebniny michalovce tešiť už dlhú dobu. Veľmi radi sa k nim vracajú a majú viac než pozitívne ohlasy. Zákazník je ich pán, na prvom mieste a v každom prípade sa mu snažia vyhovieť pri každej ich požiadavke. Kvalitné materiály sú ich hlavnou prednosťou, pretože je to kvalita za dobrý peniaz.

Materiály sp všetky certifikované a odskúšané. Nakupovať ich môžete aj s pohodlia domova na internetovom e-shope a to 24 hodín denne 365 dní v roku a továr vám doručia kdekoľvek na Slovensko. Poštovné je zdarma a pri menšej objednávke sa dá vybaviť vyzdvihnutie v meste čo najbližšie pri vás v odberných skladoch. Eshop je zabehnutý už 6 rokov a môže sa pýšiť certifikátom AA – hodnotenie vysokej dôveryhodnosti od spoločnosti Bisnode ktorá má spoluprácu so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou a Hospodárskymi novinami.

Málo kto sa môže pochváliť týmto certifikátom, dokopy je to len 5,4% slovenských firiem. Okrem týchto certifikátov majú aj certifikát Overený obchod od Pricemania a certifikát Overené zákazníkmi od Heureky. Hodnotenia zákazníkov sa rátajú najviac a práve tie nájdete na ich internetovej stránke v sekcii Hodnotenia zákazníkov. Každý jeden predajca v stavebninách Michalovce má ukončené stredné odborné alebo vysokoškolské vzdelanie zamerané na stavebný smer a ochotne vám vo všetkom poradia.

O zamestnancoch nájdete podrobné informácie tiež na webovej stránke. O každom jednom sú tam základné a kontaktné informácie, výška vzdelania a odbor, v ktorom vám vie poradiť. Ak s niekým budete na diaľku komunikovať, budete vedieť s kým alebo na koho sa obrátiť. Tieto stavebniny patria medzi najväčšie slovenské stavebné eshopy. Fungujú od roku 2010 no aj za takto krátke obdobie si stihli získať tisíce spokojných zákazníkov, ktorí sa tam vracajú. Požiadavka zákazníka je na prvom mieste a snažia sa jej v čo najrýchlejšom čase vyhovieť. Kvalitné materiály nie sú výnimkou. Kamenný obchod prispieva vo veľkom v ich úspešnosti, ba priam až k prevažnej väčšine. Slúži nielen domáci, ale aj okoloidúcim, pretože sa nachádza na veľmi dobrom viditeľnom mieste a pozícii voči centru mesta.

Najlepšie spravíte, ak prídete osobne a dostane sa vám priamo odborného poradenstva. Telefón a mail je tiež cesta, no niet nad osobný kontakt. Nebojte sa prísť a opýtať sa na veci, v ktorých sa sami nevyznáte. Väčšina zo zákazníkov sú lajci a presne pra tých je v stavebninách Michalovce skúsený odborný personál. Na pomoc nemusíte čakať, ochotne sa vám budú venovať, čo je ďalšie z plusov predajne, pretože sa veľmi často stáva, že zákazníci musia čakať nie krátku dobu. Stavebniny Michalovce sa v minulosti podieľali na nejednom veľkom a významnom projekte, kde sa zúčastnili ako sponzor pre zástavbu známych budov na Slovensku a v Čechách. Ich kvalita je v Európe známa a najrozšírenejšia je okrem Slovenska v Čechách, Maďarsku a Poľsku, kde sa tešia výborným vzťahom so stálymi zákazníkmi. Renomé medzi veľa úspešnými firmami maju určite zaslúžene. Za krátky čas stihli vybudovať nielen klientelu ale hlavne veľa kvalitných výrobkov, kde sa ukázal už aj čas a fungujú ako majú. Stavebniny Michalovce určite nesklamú náročného zákazníka a budú ho tešiť svojimi službami.

http://www.akostavat.com/

Rate this post