Bývanie, Články

Tip na atraktívne ubytovanie v žiadanej časti Bratislavy

149

Hľadáte bývanie v Bratislave a chcete, aby spĺňalo požiadavky moderného bývania 21.storočia? Iste to nie je jednoduchá úloha, no dokážeme vám pomôcť. Niekedy totiž aj dobre mierený tip dokáže byť riešením problémov. A my jeden taký pre vás máme.

Pri riešení bytovej otázky v hlavnom meste Slovenska by sa vaše pohľady a snahy mali orientovať smerom do Starého Mesta. Práve tu, na Šancovej ulici, dostala zelenú výstavba obytného komplexu Premiére.

Predstavenie projektu

Premiére ponúka na 23 podlažiach byty, apartmány aj štúdia s výmerou od 32 až po 125m2. Ide teda o obytné jednotky a nové byty v Bratislave, ktoré svojou veľkosťou uspokoja singles, páry aj rodiny s deťmi. Ku každej navyše prislúcha vlastná lodžia, terasa alebo balkón. V prízemnej časti sú zase k dispozícii obchodné priestory, ideálne pre kancelárie a rôzne prevádzky.

Lokalizácia

Premiére sa nachádza na Šancovej ulici v Starom Meste, ktorá je dopravnou tepnou Bratislavy. Tento moment prináša mnoho výhod a skvelé napojenia na hlavné ťahy smerujúce na letisko, k železničnej stanici či diaľnici. Tieto byty v Bratislave majú blízko aj zastávky MHD, ktorá jazdí doslova každú chvíľu – lacná doprava po meste je tak zabezpečená.

To, čo iní nemajú

Dostatok parkovacích miest – to je jeden z najpálčivejších problémov Bratislavy. Projekt ho rieši po svojom a veľmi dobre, formou trojpodlažnej pozemnej garáže. Parkovací priestor je monitorovaný kamerovým systémom a nechýba tu ani výbava pre elektromobily v podobe nabíjacích staníc. Budúcnosť je otvorená ekologickým formám dopravy a Premiére je na tento momenty pripravený.

finep

Zeleň

Keď je reč o ekológií, nemôžeme nespomenúť ani nedostatok zelene, s ktorým sa Bratislava tak isto borí. Premiére reflektuje aj tento moment a to formou extenzívnej zelenej terasy na jednom z nadzemných podlaží. Ide o riešenie v rámci možností, no ktorý byt na predaj Bratislava ponúkne s takouto výbavou?

5/5 - (2 votes)