Uncategorized

Čo vás čaká na dovolenke v Chorvátsku?

52

Na palube budete tráviť spolu s ostatnými ľuďmi 24 hodín denne najbližších sedem dní celého zájazdu. Je len na vás, ako sa rozhodne stráviť celú dovolenku a čo nové by ste chceli zažiť a preskúmať. Pokiaľ ste ešte nikdy neboli na jachte, tak by vás rozhodne mohla zaujať plavba po chorvátskych ostrovoch, ktorá bude dobrodružstvom pre celú rodinu či všetkých vašich priateľov. Okrem toho loď na prenájom v Chorvátsku môžete nájsť za primeranú cenu bez nejakých veľkých poplatkov. 

Prečo si vybrať Chorvátsko?

V Chorvátsku sa môžete tešiť na vynikajúce počasie a sezónu na plachtenie, ktorá trvá až do októbra. Keď nestíhate leto, tak si môžete spríjemniť jar alebo skorú jeseň, pretože plavba po chorvátskych ostrovoch vám zaručuje ideálne podmienky aj v apríly, máji, v septembri alebo v októbri. Čaká vás tam výborne vybavená  jachtárska infraštruktúra (nové toalety aj sprchy), veľké množstvo prístavov, veľký výber lodí a jácht. V neposlednom rade tiež množstvo historických miest, ktoré sa nachádzajú priamo alebo neďaleko pobrežia, čo urobí vašu dovolenku ešte o niečo zaujímavejšiu a vzrušujúcou. Počas leta vás bude tešiť príjemná morská klíma, ktorá je ideálna pre príjemné chvíle na mori.

Ako si poradiť pri rezervovaní lodí?

Zarezervovať si jachtu, plachetnicu alebo katamarán je naozaj jednoduché. Asi tak ako keď si vyberáte ubytovanie alebo letenky. Ak hľadáte vhodnú loď na prenájom v Chorvátsku, tak by ste rozhodne mali využiť služby skúsenej agentúry alebo sprostredkovateľa. Na Slovensku nájdete viacero portálov. Ak nemáte vlastné skúsenosti, tak skúste referencie. Prípadne si zistite či je v kontaktoch uvedená skutočná osoba, s ktorou budete môcť komunikovať. Alebo len kontaktný formulár. Osobný prístup a vzácne rady sú v dnešnej dobe na nezaplatenie. (Skúste napríklad www.luxurysailing.eu).

Podľa čoho závisí váš výber?

Loď na prenájom v Chorvátsku si môžete vybrať podľa vašich osobných preferencií, cenových ponúk a tiež aj veľkosti. Predsa len rodinná plavba po chorvátskych ostrovoch je veľkým zážitkom, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie.

Rate this post