Uncategorized

Regály z dreva do predajne a obchodu – ako si ich vybrať?

203

Vybrať správny regál do obchodu je ľahšie, než si možno myslíte. Vlastne nie je nič jednoduchšie, než sa kliknutím premiestniť do kategórie s vybrať si regál do predajne podľa toho, kde a aký tovar potrebujem skladovať. Napriek tomu vám odporúčame držať sa 4 základné odporúčania pre výber regálov, ktoré vám predstavíme v tomto stručnom návode.

KDE BUDEM REGÁL POUŽÍVAŤ?

Regály určené do kuchyne, predsiene alebo v našom prípade do obchodu musia spĺňať aspoň minimálne estetické nároky. Preto odporúčame lakované regály, ktoré dobre vyzerajú a ľahko sa čistia. Pri regáloch, na ktorých hodláme predovšetkým skladovať, nie vystavovať väčšie množstvo tovaru, sa zamerajte na funkčnosť, tj. nosnosť, materiál, montáž, spôsob skladovania, rozširovanie a pod.

TIP: Vyberte si drevené regály do obchodu alebo predajne.

ČO BUDE NA REGÁLI V PREDAJNI?

Regály môžu slúžiť na skladovanie veľmi rôznorodého materiálu, od tlačovín cez potraviny, priemyselné výrobky a pneumatiky až po knihy alebo napríklad topánky. Pritom záleží ako na kvantite, tak na povahe skladovaného tovaru.

Veľké sklady v obchodoch a supermarketoch využijú tzv. nekonečné drevené regály, ktoré možno ľubovoľne rozširovať a ktoré disponujú mimoriadnu nosnosťou. V domácom prostredí či interiéroch obchodov si vystačíte s regálmi s nižšou nosnosťou. Typu skladovaného tovaru musia podliehať rozmery regálu, tj. výška a šírka, ale predovšetkým nosnosť.

AKO BUDÚ REGÁLY V OBCHODE ZAŤAŽENÉ?

Pri každom regáli uvádza drevko.sk nosnosť 1 police – najdôležitejší parameter, ktorý pri výbere musíte rešpektovať. Radšej si dopredu spočítajte, koľkými kilogramy regál vaším tovarom zaťažíte, a tomu prispôsobte jeho výber. A nezabudnite, že nosnosť regálu je stanovená pre rovnomerné zaťaženie police. Nevyvážené zaťaženie môže viesť k jeho poškodeniu či prasknutiu.

Pripravené pre vás sú drevené regály s nosnosťou do 70, 150, 250, 300, 700, 1300 a 1500 kilogramov. V domácnosti alebo kancelárii si spravidla vystačíte s regálmi s nosnosťou do 70 či 150 kilogramov.

CENA PREDAJNÝCH REGÁLOV

Svoju rolu pochopiteľne zohráva aj finančný obnos, ktorý ste ochotní regálom obetovať. Cenu by si za hlavné kritérium rozhodne nemali stanoviť tí, ktorí budú regály využívať na skladovanie väčšieho objemu tovaru. Predajné regály spĺňajú najvyššie štandardy čo do konštrukcie, kvality i bezpečnosti. Vďaka nadpriemernej variabilite regálov a ich parametrov si na drevku vyberie naozaj každý.

Regály už máte, ale potrebovali by ste pomôcť podporiť predaj? Profi copywriter z firmy TEXTO vám môže pomôcť, prípadne taktiež ich PPC či SEO špecialista.

Rate this post